Web Tasarım

Web Tasarım

Web Tasarımın Önemi Nedir ?

Firmanızı ve ürünlerinizi en kalıcı başarı sağlayarak büyük kitlelere tanıtmanın en kolay ve ekonomik yolu web site sahibi olmaktır.

Özellikle firmalar açısından baktığımızda, firma hakkında genel bilgileri, ürün ve hizmet gruplarını sunup sergileyebileceğiniz, etkili bir iletişim yolu olarak kullanabileceğiniz bir ortamı web sitesi sayesinde sağlayabilirsiniz. Üstelik bu bilgilerin ticari hayatınız boyunca değişiklikler gösterebileceğini ya da yeni ürünler ve hizmetler sunabileceğinizi düşünürsek güncelleme imkanına sahip olan bir web sitesi en doğru tercih olacaktır.

Web Sitesinin Ticari Katkısı (Ekonomik Olması + Pratik Çözüm Sunması + Daha etkin şekilde Müşteri Kazanma Potansiyeli ve çok kitleye ulaşmak )

Web sitesine sahip olmak belirli zamanlarda katalog yada broşür bastırmaktan daha az maliyetlidir.Ayrıca değiştirmek istediğiniz ürünleri yada eklemek istediğiniz ürünler için tekrar ayrı matbaa masrafına ihtiyaç duyacaksınız.Fakat web sitesi yaptırdığınızda tek seferlik vereceğiniz bir maliyetle sınırsızca bunları yapabilirsiniz.

Ek olarak Mail ile iletişim firmanız açısından çok önemli bir yere sahiptir. Web sitesi sahibi olduğunuzda firmanıza ait kurumsal bir mail adresine de sahip olursunuz. Firmanıza ait mail adresi firma ciddiyetine ve müşteri güvenine büyük katkı sağlamaktadır. Günümüzde popüler olan Gmail, Hotmail gibi mail adresleri, firmanızın kendine ait mail adresinin verdiği ciddiyeti sağlamayacaktır.bildiğimiz üzere herkes bi çıkar ve birilerini kandırma çabasında web sitesi ile daha resmi ve güvenilir hale geleceksiniz.

Peki Web Sitemiz Var Zaten Diyorsanız Size Ne Kadar Fayda Sağlıyor ?

"bizim bir web sitemiz zaten var" diyorsanız şu soruları kendinize sormanız sizin faydanıza olacaktır.

1.Web sitemizi firma olarak istediğimiz her an kendimiz güncelleyip yeni bilgiler ekleyebiliyor muyuz ?Evet!! ürünlerinizi kendiniz ekleyip kendiniz kaldırabiliyorsunuz .Bir güncelleme ihtiyacımız olduğunda sitenizi yapan firmayla iletişim zaman alabilir ve maliyetli olabilir.Bu yüzden kontrol sizin elinizde olacaktır.

2.Web sitemiz arama sonuçlarında ne kadar başarılı ? Ürün ve hizmetlerimiz internette arandığında bizim sitemiz bulunabiliyormu ve müşterilerimiz bizden haberdar mı ? (Arandığında bulunamayan bir web sitesi en önemli amacını yerine getirememiş demektir. Web sitesini yapan firma fazla ilgilenmemiş olabilir sizinle ve baştan salma yapmış olabilir.

Bir web sitesi yaptırdık fakat müşteri kazanabilmek adına hala hiçbirşey kazanamadık ama sürekli olarak reklam maliyeti ödüyoruz. Web sitemiz neden sürekli masraf çıkarıyor diyorsanız ?Eğer doğru bir web sitesine sahipseniz, internet üzerindeki paralı reklam araçlarına gerek kalmadan doğal yollardan müşteri kazanmanız mümkün. Çünkü bir web sitesinin var oluş nedeni zaten doğal arama motorlarında bulunabildiğinde sağlanmış demektir.


Peki neden mi Sinba Web Tasarım ?

Sinba Web Tasarım herşeyin farkında olup firmalara en iyi şekilde web tasarım yapıp sizi birinci arama yapılanların arasına koymayı hedefliyor ve dediğini de yapıyor.Çünkü müşteri isteğine odaklı ve müşterinin ne istediğini bilen Web Tasarımcılardır.Yaptığı Web tasarımları tüm cihazlara uyumlu olup her türlü aksalıkta sizlere yardımcı olmaktadır.Yüzlerce kategori ile sunulan binlerce web şablonu içinden seçilecek tasarım Sinba Web Tasarım ekibi tarafından en son web sitesi trendlerine uygun, Google uyumlu ve yönetim panelli olarak firmaların isteklerine tamamen uygun olarak hazırlanmaktadır.Bizi tercih ettiğiniz için şimdiden Teşekkür Ederiz.

Etiketler

Soru, Görüş ve Önerileriniz İçin Bizi Arayabilirsiniz.